Bedýnky do domu
over ball.jpg

TRÉNINK CVIČÍME S OVERBALLEM 2

ZDRAVÍČEK RADÍ PŘI CVIČENÍ S OVERBALLEM

OVER BALL se dá využít jako polohovací balanční míč. 


Má neklouzavý pružný povrch a je značně odolný proti zatížení - výrobce uvádí nosnost do 100kg.  Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie. Lze jej využít při cvičeních vyrovnávacích, kondičních, manipulačních, posilovacích i relaxačních. Jako podkládací pomůcka má široké uplatnění při delším cestování autem, vlakem nebo letadlem. Průměr míčku je cca 26cm a vyrábí se v barvách červená, modrá a žlutá.
Míček je ideální i pro tzv. izometrická – statická cvičení, kdy se zvyšuje napětí svalů bez změny jejich délky a zároveň posilujete konkrétní svalovou skupinu.

Posilování vnitřní strany stehna:

Sedneme si na židli, míček umístěte mezi kolena a zatlačte k sobě. Tlak do míčku podržte vždy 10-15 sekund a uvolněte, opakujte 5x, na závěr posilované partie protáhněte.

Posilování prsních svalů:

Sedneme si na židli, sepněte paže před hrudníkem, mezi dlaně vložte míček. Tlačte proti sobě asi 10-15 sekund a uvolněte, opakujte 5x, nezvedejte ramena a stále je tlačte dolů k trupu, na závěr posilované partie protáhněte.  Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz
Copyright   |
Ochrana osobních údajů   |