Bedýnky do domu

REGISTROVANÍ ČLENOVÉ ZDRAVÍČKA MAJÍ SPOUSTU VÝHOD 

Slevy na zboží z obchodu Zdravíčka

Členové zdravíčka na rozdíl od nečlenů mají přístup k motivačním slevovým akcím a výprodejům, které vám ušetří spoustu peněz. Zdravíček je pro obrovskou členskou základnu schopen vyjednat pro členy veliké slevy výrobků a služeb.

Zdarma přístup k mnoha receptům

Rozsáhlá databáze dobrých receptů, která je vytvořena jak profesionály, tak členy Zdravíčku vám dává tip na dobré jídlo pro každý den. Můžete i vy přispívat - popřípadě vyhrát některou cenu za originální recept.

Služby osobního trenéra

Jako registrovaný člen máte možnost zjistit, jaký trénink a techniku používat ke správnému efektu. Odborným poradci jsou autorizovaní trenéři. kteří vám na váš dotaz rádi odpoví.

Ceny a výhry v soutěžích

Pokud rádi soutěžíte a vyhráváte, měli by jste vědět, že Zdravíček pořádá jedny z nejoriginálnějších soutěží, ze kterých se budou některé také ucházet do guinessovy knihy rekordů - buďte při tom.

Komunikace mezi ostatními zdravíčky

Jednoduchá komunikace mezi zdravíčky vám pomůže získat nové kamarády, informace a možnosti vyjádřit se k jednotlivým tématům. Dozvíte se o setkáních, ochutnávkách, kurzech atd.

Přednostní zasílání Balíčku Zdravíčku

Omezená produkce sezónních produktů nezaručuje k velkému množství objednávek 100% pokrytí. členové zdravíčka však mají jistotu po celý rok.

Aktuální zprávy a novinky na váš mail

Zdravíček je členem odborných asociací. Proto máte zdarma přístup k pravdivým a aktuálním informacím, které vám pomohou orientovat se v oblasti zdravého životního stylu. Tyto vám budou pravidelně docházet na mail.

Symbolická cena za vstup do VIP Fitness Studia

Zdravíček pro své členy ve spolupráci s nejluxusnějším hotelem ARIA dává možnost zacvičit si v luxusním a komorním prostředí za symbolickou cenu...

Doručování reklamních předmětů k vám domů

Pravidelné představování novinek od našich dodavatelů a výrobců je testováno a zasíláno našim členům. Chcete se také připojit?...

logo jpg.jpg


  Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz
Copyright   |
Ochrana osobních údajů   |